Moteriškos balerinos iš ekologiško zomšo. Plokščias padas ir apvalus nosis.
Pasegamas dirželis per priekį su auksine sagtimi, minkšta vidpadžio įdėklas padidina dėvėjimo komfortą. Tinka dėvėti darbe, susitikimuose ar pasivaikščiojimuose.
Renkantis dydį, prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Medžiaga | ekologiškas zomšas |
|---|---|
| Dydžių intervalas | 36–41 |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 22,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 25,5 cm |
| Spalva | šviesiai smėlio |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Buckle |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5 |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |