Moteriški sportbačiai pagaminti iš eko zomšos. Tai žemo aulo laisvalaikio batai, skirti kasdieniam avėjimui.
Užsegami raišteliais, suapvalinti noseliai. Viduje yra putų sluoksnis ir išimama vidpadžio dalis, padengta audiniu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko zomša |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm (41) |
| Spalva | Žalia |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Green |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Laced |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Textile |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | Platform |
| Platforma / padas | 3 cm |
| Bendras ilgis | 6,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| plotis centimetrais | 19 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | Guma |
| Height | niskie |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 1064 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |