Moteriškos balerinos, pagamintos iš dirbtinės (eko) odos. Tinka kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams. Modelis turi smailų nosį, kuris optiškai pailgina pėdą.
Batų viduje yra minkšta vidpadžio sluoksnio dalis, skirtas ilgesniam avėjimui. Lankstus padas ir lengvas fasonas leidžia derinti batelius su įvairiais drabužiais. Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | eko oda |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26,5 cm |
| Spalva | rožinė |
| Kiekis | 1 pora |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Pink |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |