Ozono batų džiovintuvas Media-Tech MT6505 Boots skirtas batams, pirštinėms, kepurėms, šalmams ir kitiems panašiems gaminiams džiovinti bei dezinfekuoti ozonu.
| Galia | 10 W |
|---|---|
| Įtampa | ~220–240 V |
| Laido ilgis | ~1,45 m |
| Matmenys | 2 x 170 x 60 x 40 mm |
| Svoris | 0,33 kg |
| Specifikacija | |
| Produkto tipas | Batų džiovintuvas su ozono dezinfekcija |
| Džiovinimo technologija | Karštas oras |
| Ozono funkcija | Taip |
| UV sterilizavimas | Ne |
| Energijos suvartojimas (W) | 10 |
| Džiovinimo angų skaičius | 2 |
| Temperatūros kontrolė | Automatinis |
| Laikmatis / automatinis išsijungimas | Apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo šaltinis | AC 220–240V |
| Matmenys (cm) | 17 x 6 x 4 x2 |
| Svoris (kg) | 0.33 |
| Pridedami priedai | Laidinis nuotolinio valdymo pultas |
| Papildomos funkcijos / pastabos | Sunaikina 99,7 % grybelių ir ~650 rūšių bakterijų; dezinfekuoja ir atgaivina batus, pirštines, kepures; kompaktiškas ir nešiojamas; mažos energijos sąnaudos |