Lengvos moteriškos balerinos su tinklelio viršumi ir plokščiu 1 cm kulnu. Modelį papildo imituojamų cirkonų dekoras ir priekyje esantis kaspinėlis, o natūralios odos vidpadis užtikrina patogumą avint kasdien.
| Prekės ženklas | Vinceza |
|---|---|
| Produkto tipas | Balerinos |
| Medžiaga | Plastikas ir eko oda |
| Sudėtis | Viršus iš tinklelio, vidpadis iš natūralios odos |
| Kulnas | 1 cm |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Dydis | 36–41 |
| Matmenys | Vidpadžio ilgis: 23,5–26,5 cm |