Moteriškos balerinos pagamintos iš eko zomšos. Modelyje yra reguliuojamas dirželis per pėdos viršų, užsegamas sagtimi.
Turinys: minkšta viršutinė dalis, apatinė dalis pritaikyta kasdieniam avėjimui. Apvalios nosies formos palieka laisvę pirštams ir suteikia klasikinę išvaizdą.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Brown |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Buckle |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Flat |
| Kulno aukštis | 1 cm |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 560 |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |