Moteriški balerinos pagaminti iš eko odos. Skirti kasdieniam avėjimui ir trumpoms išvykoms.
Modelis turi smailų noselį, kuris optiškai susiaurina pėdą. Viduje yra minkšta vidpadė, skirta ilgesniam avėjimui.
| Savybė | Eko oda |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 36: 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 37: 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 38: 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 39: 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 40: 26 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis — 41: 26,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |