Moteriškos balerinos iš eko odos. Skirtos kasdieniam avėjimui ir trumpiems pasivaikščiojimams.
Modelis turi smailų noselį, kuris optiškai pailgina pėdą. Viduje yra minkšta vidpadžio danga, skirta ilgesniam dėvėjimui.
Renkantis dydį prašome remtis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Eko oda |
| Noselis | Smailus |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | Juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |