Balerinos pagamintos iš dirbtinės zomšos (eko zomšos) ir turi plokščią pado konstrukciją. Modelis turi siaurą, smailėjantį noselį, kuris optiškai sutrumpina pėdą.
Viduje yra minkšta vidpadžio įdėklas, pritaikytas kasdieniam avėjimui ir ilgesniam dėvėjimui. Rekomenduojama rinktis dydį pagal pateiktą dydžių lentelę.
| Medžiaga | eko zomšas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Spalva | juodos |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 600 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |