Batų UV džiovintuvas Media-Tech MT6506 skirtas džiovinti avalynę, o automatinis džiovinimo temperatūros reguliavimas ir apsauga nuo perkaitimo padeda palaikyti saugų veikimą.
| Galia | 8 W |
|---|---|
| Maitinimas | ~220-240 V, 50 Hz |
| Laido ilgis | ~1,4 m |
| Matmenys | 2 x 170 x 60 x 40 mm |
| Svoris | 0,18 kg |
| Specifikacija | |
| Produkto tipas | UV-C džiovintuvas |
| Džiovinimo technologija | Karštas oras |
| Ozono funkcija | Ne |
| UV sterilizavimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (W) | 8 |
| Džiovinimo angų skaičius | 2 |
| Temperatūros kontrolė | Automatinis |
| Laikmatis / automatinis išsijungimas | Apsauga nuo perkaitimo |
| Maitinimo šaltinis | AC 220–240V |
| Matmenys (cm) | 17 x 6 x 4 x2 |
| Svoris (kg) | 0.18 |
| Papildomos funkcijos / pastabos | Dezinfekuoja ir atgaivina batus, pirštines, kepures; naikina grybelius ir bakterijas; kompaktiškas ir nešiojamas; mažos energijos sąnaudos |