Moteriškas avalynės modelis pagamintas iš dirbtinės (eko) odos. Tai žemo profilio bateliai su smailiu noseliu.
Batai turi minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją, tinkamą kasdieniam avėjimui. Smailus noselis optiškai susiaurina pėdą.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele; nurodyti vidpadžio ilgiai atitinka atitinkamus EU dydžius.
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | Auksinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Gold |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 12 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Bato priekis | Szpic |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Kategoria obuwia | Baleriny |