Šaltuoju metų laiku verta pasirūpinti patogia avalyne mūsų mažiesiems. Vienas iš pasiūlymų - šie nuostabūs traperių batai. Nėriniuotas modelis su papildomu užtrauktuku. Vidus išklotas sintetiniu kailiu. Sutvirtintas kulnas. Būtinai peržiūrėkite visą mūsų vaikiškų batų pasiūlą! Rinkdamiesi dydį vadovaukitės dydžių lentele.
19 22,5cm
| Specifikacija | |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Papildoma spalva | smėlio spalvos |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Išorinė medžiaga | Plastmasinis |
| Vidus | Šiltas su ekologišku kailiuku |
| Pamušalas | Ekologiškas kailis |
| Kulno tipas | Lygus |
| Viršutinis plotis | 6 cm dydžiui 19 |
| Bendras ilgis | 8,5 cm dydžiui 19 |
| Kulno aukštis | 2,5 cm |
| Kategorija | Berniukai |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 19 |
| Aukštis centimetrais | 9 |
| plotis centimetrais | 18 |
| Pašiltinimo tipas | Taip |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Lytis | Berniukai |
| Tvirtinimo tipas | Suwaki |
| Papildoma informacija | Sztywny zapiętek |
| Bendras svoris gramais | 513 |