Moteriški mokasinai iš ekologiško zomšo. Plokščias padas skirtas kasdieniam avėjimui ir ilgesniam dėvėjimui.
Bato priekyje yra dekoratyvus elementas, suteikiantis tvarkingą išvaizdą. Vidpadis pagamintas iš natūralios odos, todėl geriau priglunda prie pėdos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Ekologiškas zomšas |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | Tamsiai mėlyna |
| Prekės ženklas | Olisa |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Blue |
| Pado spalva | niebieski |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 13 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Bendras svoris gramais | 606.67 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Bato priekis | okrągły |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |