Moteriški pusbačiai iš natūralaus zomšo su perforuotu ażurowu raštu. Viršus pagamintas iš natūralios zomšos, užtikrinančios geresnį vėdinimą.
Batai turi elastingas gumeles, imituojančias raištelius, kas palengvina apsiaunamumą ir pagerina prigludimą. Viduje yra minkštas įdėklas (Comfort Shoes tipo) ir dekoratyvūs siūlai; pirštų zona apvali.
| Medžiaga | natūralus zomšas |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Spalva | smėlio spalvos ir auksiniai akcentai |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Gold |
| Pado spalva | brązowy |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Skóra naturalna zamszowa |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | tkanina |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 30 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 17 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Ażurowe |
| Season | Wiosna/Lato |
| Bendras svoris gramais | 935 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 0 - 3 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |