Aukštakulniai sandalai su dirželiais, dekoruotais cyrkonijų imitacija. Kulnas siauras, suteikia optinį kojų pailgėjimą.
Dirželiai turi segtuką su reguliuojamu užsegimu, leidžiantį geriau pritaikyti avalynę prie pėdos. Modelis skirtas dėvėti vakarinių renginių, vestuvių ir kitų švenčių metu.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
| Dekoracija | Imitacija cyrkonijų |
| Užsegimas | Segtukas su reguliuojamu dirželiu |
| Kulno tipas | Plonas kulnas |
| Spalva | Sidabrinė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Silver |
| Pado spalva | beżowy |
| Užsegimas | Buckle |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | Heel |
| Kulno aukštis | 10 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 24 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 16 |
| Bendras svoris gramais | 704 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Fason | klasyczne |
| Bato priekis | Brak noska |