Moteriški odiniai mokasinai su kvadratine nosimi pagaminti iš natūralios odos. Kulno aukštis 3 cm suteikia lengvą pakėlimą be didelio aukščio.
Mokasinai turi natūralios odos vidpadį, kuris gerina ventiliaciją. Dizainas skirtas kasdieniam ir tvarkingam avėjimui.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Kulno aukštis | 3 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |