Pusbačiai pagaminti iš natūralios nubuko odos. Tai žemo aulo kasdieniai pusbačiai su pralaidžiu nėriniuotu viršumi.
Pririšimo imitacijos guminės juostelės palengvina užmaudymą ir prisitaiko prie pėdos. Vidaus vidpadis iš natūralios odos (Comfort Shoes), pado sluoksnio storis 2,5 cm, aulo aukštis 5,5 cm.
Lengvas variantas šiltesnėms dienoms dėl odos viršaus ir nėriniuoto rašto.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali nubuko oda |
| Vidpadis | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Pado aukštis | 2,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm (36) |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (39) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (40) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (41) |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.