Moteriški mokasinai pagaminti iš dirbtinės zomšos. Vidpadis iš natūralios odos.
Batas yra lygus su dekoratyvia detale priekyje. Aulo aukštis 5,5 cm, tinkamas kasdieniam avėjimui.
Rekomenduojama priežiūra: valyti priemonėmis zomšai ir vengti ilgalaikio drėgmės poveikio.
| Medžiaga | dirbtinė zomša |
|---|---|
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.