Mokasinai pagaminti iš dirbtinio zomšo. Vidpadis iš natūralios odos suteikia formos prisitaikymą prie pėdos.
Batai turi dekoratyvią detalę priekyje ir lygų pado profilį. Aulos aukštis yra 5,5 cm.
Dirbtinį zomšą valykite specialiu zomšo šepečiu. Natūralios odos vidpadį valykite sausa arba šiek tiek drėgna šluoste.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | dirbtinis zomšas |
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
| Aulos aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.