Moteriški aulinukai pagaminti iš natūralios odos. Vidpadis taip pat natūralios odos. Aulo konstrukcija suteikia papildomą pakėlimą per 3,5 cm platformą ir 6,5 cm aulo aukštį.
Viršus perforuotas, užsegimas raišteliais su dekoratyviniais užrašais. Raišteliai leidžia reguliuoti prisitaikymą prie pėdos pločio. Šis modelis tinka derinti su kasdieniais ir laisvalaikio drabužiais.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 6,5 cm |
| Platformos aukštis | 3,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.