Moteriški pusbačiai pagaminti iš natūralios odos. Modelyje yra blokuotas kulnas ir švelniai apvalūs noseliai.
Priekyje esantis dekoratyvus detalas suteikia apvadui užbaigtumo. Viduje yra minkšta odinė vidpadžio danga, kuri prisitaiko prie pėdos formos.
Skirkite dėmesį dydžių lentelėje nurodytiems vidpadžio ilgiams pasirinkdami tinkamą dydį.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali oda |
| Tipas | pusbačiai su blokuotu kulnu |
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 26 cm |
| Prekės ženklas | Vinceza |
| Spalva | kreminė |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Beige |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Insole material | Leather |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Kulno tipas | Klocek |
| Kulno aukštis | 3,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 10 |
| plotis centimetrais | 16 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Batų plotis | G |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Bato priekis | okrągły |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Bendras svoris gramais | 746.67 |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 5,5 - 8 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Producer | Vinceza |