Moteriškos šlepetės pagamintos iš lengvos putų medžiagos. Tinka kasdieniam avėjimui vasaros laikotarpiu.
Platformos konstrukcija padidina aukštį keliomis centimetrais ir suteikia stabilumo vaikštant. Produkcija skirta laisvalaikiui ir paplūdimiui; renkantis dydį vadovaukitės pateikta dydžių lentele.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | Lengva putų medžiaga |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | Juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Textile |
| Insole material | Foam |
| Kulno tipas | Wedge |
| Kulno aukštis | 5 |
| Platforma / padas | 2,5 cm |
| Pamušalas | None |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| Originali gamintojo pakuotė | Folia |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | Pianka |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| ilgis centimetrais | 25 |
| Aukštis centimetrais | 8 |
| plotis centimetrais | 15 |
| Bendras svoris gramais | 500 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kategoria obuwia | Klapki |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |