Aukštakulniai sandalai su uždaru, smailiu noseliu. Viršus dekoruotas blizgučiais ir karoliukais.
Užsegami reguliuojamu sagties dirželiu, leidžiančiu pritaikyti batelį prie pėdos. Skirti dėvėti šventinėse ar vakariniuose renginiuose.
Renkantis dydį, prašome vadovautis pateikta dydžių lentele.
| Savybė | 36–41 |
|---|---|
| Savybė | Vidpadžio ilgis 23,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 24,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 25,5 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26 cm |
| Savybė | Vidpadžio ilgis 26,5 cm |
| Savybė | Spalva: juoda |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Buckle |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | High Heel |
| Kulno aukštis | 9,5 cm |
| Kategorija | Women's |
| Būklė | Nowy |
| ilgis centimetrais | 27 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 15 |
| Pašiltinimo tipas | No |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Skirti progai | Klasyczne |
| Bato priekis | Szpic |
| Season | Wiosna/Lato |
| Bendras svoris gramais | 742.5 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Przedział wysokości obcasa (cm) | 8,5 - 10 |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |