Moteriški mokasinai pagaminti iš dirbtinio zomšo su natūralios odos vidpadžiu. Vidpadis pagerina pėdos prisitaikymą ir sumažina trintį avint ilgiau.
Batai turi dekoratyvų priekį ir plokščią kirpimą, konstrukcija skirta kasdieniam avėjimui. Aulo aukštis yra 5,5 cm, o plokščias padas suteikia stabilumą stovint ir vaikštant.
| Medžiaga | dirbtinis zomšas |
|---|---|
| Vidpadis | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.