Raudona kuprinė iš poliesterio, skirta kasdieniam naudojimui mieste. Turi skyrių nešiojamajam kompiuteriui iki 15,6", vidines kišenes telefonui, planšetei ir dokumentams, taip pat priekinę ir šoninę kišenes. Užsegama užtrauktuku, turi petnešas ir nešiojimo rankeną.
| Medžiaga | Poliesteris |
|---|---|
| Talpa | 24 l |
| Matmenys | 300 x 430 x 270 mm |
| Svoris | 410 g |
| Suderinamumas | Nešiojamasis kompiuteris iki 15,6" |
| Notebook skyriaus matmenys | 385 x 31 x 265 mm |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Išorinės kišenės | Priekinė kišenė, šoninė kišenė |
| Vidinės kišenės | Kišenė mobiliajam telefonui, kišenė planšetei, dokumentų kišenė |
| Kitos savybės | Neperšlampama, su petnešomis, su nešiojimo rankena, pagaminta iš perdirbtos medžiagos |