Mokasinai pagaminti iš eko zomšo. Aptrauka ir išorė yra sintetinis zomšas, viduje — minkšta vidpadė iš eko odos.
Modelis be užsegimo, įsitiesinamas patogiam užsimovimui. Pado kraštą puošia pintinė detalė; padas yra lengvas ir lankstus.
| Medžiaga | Eko zomšas (išorinė dalis: sintetinis zomšas) |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 40 — 26,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 27 cm |
| Vidpadžio ilgis | 42 — 27,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 43 — 28,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 44 — 29 cm |
| Vidpadžio ilgis | 45 — 29,5 cm |
| Spalva | Juoda |
Priežiūrai valyti švelniu šepetėliu ir naudoti priemones, skirtas sintetiniam zomšui. Laikyti vėsioje ir vėdinamoje vietoje.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacija | |
| Spalva | Black |
| Pado spalva | czarny |
| Užsegimas | Slip-on |
| Išorinė medžiaga | Ecological suede |
| Insole material | Ecological leather |
| Pamušalas | None |
| Kulno tipas | No heel |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Platforma / padas | 2 cm |
| Kategorija | Men's |
| Būklė | Nowy |
| Pašiltinimo tipas | No |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Aukštis centimetrais | 12 |
| plotis centimetrais | 16 |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Bato priekis | okrągły |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Season | Wiosna/Lato |
| Bendras svoris gramais | 992 |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |