Kuprinė nešiojamam kompiuteriui su paminkštinta 15,6 colio kompiuterio kišene ir vieta iki 12,9 colio planšetiniam kompiuteriui. Pagaminta iš poliesterio, su vandeniui atsparia danga be PFC.
| Medžiaga | Poliesteris |
|---|---|
| Matmenys | 30,5 x 19,0 x 46,0 cm |
| Kompiuterio skyriaus matmenys | 37,5 x 25,0 x 2,0 cm |
| Svoris | 0,7 kg |
| Specifikacija | |
| Lytis | Unisex |
| Naudojimas | Kasdien |
| Matmenys (PxPxA) cm | 30.5 x 19 x 46 |
| Svoris (kg) | 0.7 |