Geltona kasdienė kuprinė iš poliesterio, skirta miesto naudojimui. Turi 15,6 colio nešiojamojo kompiuterio skyrių, užrašinės skyrių, vidines kišenes telefonui, planšetei ir dokumentams, taip pat priekinę ir šoninę išorines kišenes.
| Produkto tipas | Kasdienė kuprinė |
|---|---|
| Medžiaga | Poliesteris |
| Spalva | Geltona |
| Talpa | 24 l |
| Svoris | 410 g |
| Matmenys | 300 x 430 x 270 mm |
| Suderinamumas | Nešiojamasis kompiuteris iki 39,6 cm (15,6") |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Funkcijos | Neperšlampama, su petneša ir nešiojimo rankena |