Ekologiškos odos moteriški auliniai batai. Šį modelį išskiria masyvi platforma ir aukštas bloko kulnas. Užsegami užtrauktuku. Viduje apšildyti tik ties pėdos aukščiu. Migdolo formos noselė. Stilingi ir moteriški, puikiai tinkantys įvairioms progoms! Rinkdamiesi dydį, remkitės dydžių lentele.
36 26 cm
| Specifikacija | |
| Spalva | Smėlio spalvos |
| Pado spalva | smėlio spalvos |
| Užsegimas | Užtrauktukas |
| Išorinė medžiaga | Eko oda |
| Vidus | Šiltas batų vidus |
| Pamušalas | tkanina |
| Dydžiai | Siūlome rinktis tokį dydį, kokį dėvite |
| Kulno tipas | Kulnas |
| Kulno aukštis | 8,5 - 10 cm |
| Bendras ilgis | 12 cm |
| Viršutinis plotis | 12 cm |
| Kategorija | Moterims |
| Būklė | Nauja |
| ilgis centimetrais | 28 |
| Aukštis centimetrais | 11 |
| plotis centimetrais | 27 |
| Bendras svoris gramais | 1386 |
| Pašiltinimo tipas | Taip |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Originali gamintojo pakuotė | dėžė |
| Dominuojantis raštas | Be rašto |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Aukštis | Prie kulkšnies |
| Bato priekis | apskritas |
| Papildomos funkcijos | Nėra |