Pirkinių vežimėlis turi aliuminio važiuoklę, 4 ratukus, iš kurių 2 yra pasukami 360° kampu, ir nuimamą poliesterio krepšį. Komplekte yra termo krepšys šaldytiems maisto produktams, kurio talpa 10 litrų.
| Produkto tipas | Pirkinių vežimėlis |
|---|---|
| Medžiaga | Aliuminis, poliesteris |
| Matmenys | 44 x 59 x 98 cm išskleisto |
| Krepšio dydis | 30 x 26 x 55 cm |
| Termo krepšio matmenys | 26,5 x 16 x 25 cm |
| Termo krepšio talpa | 10 l |
| Maksimali apkrova | 45 kg |
| Svoris | 3,5 kg |
| Komplektacija | Nuimamas krepšys, termo krepšys |
| Specifikacija | |
| Tūris (L) | 10 |
| Matmenys (cm) | 44 x 59 x 98 |
| Svoris (kg) | 3.5 |