Kasdieniai moteriški batai pagaminti iš natūralios zomšos. Viduje yra natūralios odos vidpadis, pažymėtas kaip Comfort Shoes insole.
Viršus turi smulkių perforacijų, kurios pagerina oro pralaidumą. Modelis turi elastingas juostas, imituojančias raištelius, dėl kurių avalynę lengviau užsidėti ir ji geriau priglunda prie pėdos.
Kulno aukštis (aulo aukštis) apie 5 cm, pado aukštis apie 2 cm. Zomšos priežiūrai rekomenduojama naudoti specialias priemones ir vengti drėgnos aplinkos.
| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Medžiaga | natūrali zomša |
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 5 cm |
| Pado aukštis | 2 cm |
| Vidpadžio ilgis | 36 — 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 — 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 — 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 — 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 — 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 — 26 cm |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.