Moteriški mokasinai pagaminti iš zomšos imitacijos. Vidpadis atliktas iš natūralios odos, prisitaikančios prie pėdos formos.
Modelis turi plokščią pado konstrukciją ir dekoratyvų priekinį elementą. Aulas skirtas kasdieniam avėjimui, aulo aukštis 5,5 cm.
| Medžiaga | zomšos imitacija |
|---|---|
| Vidpadžio medžiaga | natūrali oda |
| Aulo aukštis | 5,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm (dydis 36) |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm (dydis 37) |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm (dydis 38) |
| Vidpadžio ilgis | 25 cm (dydis 39) |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm (dydis 40) |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm (dydis 41) |
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.