Espadrilės

Espadrilės

Espadrilės

Vyriškos espadrilės – puikus pasirinkimas kiekvienam vyrui


Vienas populiariausių pasirinkimų tarp vyrų šiltuoju metų laiku yra espadrilės. Šie bateliai yra lengvi, gaminami tik iš natūralių audinių, yra stilingi ir ypač patogūs. 


Dėl savo savybių, tokių kaip pralaidumo orui, stilingumo ir patogumo kojoms nuostabiai dera prie vasariškų drabužių, ypač atostogaujant prie jūros. Mūsų internetinėje parduotuvėje iš plataus espadrilių/batelių asortimento vyrams, tikrai rasite sau mėgstamą avalynę.


Vyriškos epsadrilės - viena universaliausių avalynių


Ši avalynė alsuoja ir klasika ir paprastumu, bet tuo pačiu atrodo labai prabangiai. Espadrilės galima derinti prie įvairiausių vasariškų rūbų. Jos nepaprastai tinka kuriant, kurortams ir šiltų kraštų šalims būdingą stilių. Jeigu tik yra galimybė - rinkitės espadrilės, kurios yra iš kuo natūralesnio audinio, o jeigu vargina kojų nutrinimai - rekomenduojama rinktis kuo minkštesnio audinio vyriškas espadriles. Espadrilės pėda nekaista, todėl mažiau prakaituoja ir netrina pėdų. 


Kaip išsirinkti espadriles vyrams?


Vyriškas espadriles rinkitės pagal medžiagų kokybę, savo stilių ir progą. Jei mėgstate aktyvaus laisvalaikio stilių, galite rinktis sportinių batelių dizaino espadriles su raišteliais. Jos uždaresnės, tačiau turi klasikinį pintą padą. Mūsų parduotuvėje rasite mokasinų ar klasikines, sandalų tipo espadriles kiekvienai progai, kurios atrodys prabangiai ir bus labai patogios.


Kokios espadrilės tinka laisvalaikiui?


Espadrilės – elegantiškas ir itin patogus apavas vyrams. Jos yra lengvos, praktiškos ir turinčios savotiškų detalių, dėl kurių yra laikomos vienos universaliausių avalynių vyrams. Svarbiausia – tinkamai pasirinkti sau norimas spalvas ir medžiagas. Šviesių spalvų espadrilės tiks prie kurortinių drabužių, o juodos ar įmantresnio dizaino espdrilės tiks prie miesto drabužių derinių.

Šioje kategorijoje prekių nėra.