Prekių grąžinimas

Nuo šio Jūsų patogumui, prekes galite grąžinti per https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/batukai-eu

Grąžinimo per Omniva paštomatą instrukcija:

1. Užpildykite prekių grąžinimo formą: : grazinimai.omniva.lt/parduotuves/batukai-eu

2. Supakuokite grąžinamą prekę ir įdėkite į Omniva paštomatą.

3. Pinigai už grąžintas prekes pervedami per 7 darbo dienas nuo tada, kai prekės pristatomos e-parduotuvei Y.

Grąžinimo paslaugos kaina: 2,15  Eur / išskaičiuojama iš grąžinimo sumos.

Grąžinamos pakuotės reikalavimai: ne mažesnė nei 2x9x14 cm ir ne didesnė nei 38x64x39cm. Maksimalus grąžinamos siuntos svoris: 30 kg.


9. Prekių grąžinimas ir keitimas


9.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

9.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti Lietuvos pašto registruota siunta. Grąžinamų arba keičiamų prekių pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas.

9.3. Norėdamas grąžinti kokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per keturiolika dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu info@batukai.eu. eu.

9.4. Grąžinama kokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šalys susitaria, kad prekės pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini, norint apžiūrėti prekę, nebus laikomi esminiais išvaizdos pakeitimais.

9.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 9.3. ir 9.4. punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

9.7. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kaina už pristatymą.

9.8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą akcijos metu, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

9.9. Klientas sutinka, kad atsiskaitydamas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu ir nusprendęs grąžinti prekę, pinigai jam bus grąžinti į banko sąskaitą.

9.10. Jei pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes ir jų pristatymą, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui, užsakymas atšaukiamas, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokesčius, taikomus Pardavėjui už atliktus banko pavedimus, prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas, ir administravimo mokestį. (Administravimo mokestis 1Eur. Administravimo mokestis taikomas kai pirkėjas, neatsiima, nepriima užsakytų prekių. Kai grąžina kokybiškas prekes pardavėjui. Taip pat kai už prekes perveda ne tinkamą pinigų sumą).